Another Love

21:21

Prázdniny v plným proudu a já můžu říct, že si je opravdu užívám. Jo, myslím, že je to tak! Jediné, co mě trošku trápí jste vy, čtenáři. Jsem vám všem strašně moc vděčná za krásné komentáře a každý komentář mě opravdu potěší a i když to zní ohraně, dodává mi energii a jakýsi zápal zlepšovat se a být lepší bloggerkou, ale i lepším člověkem.  Jenže v poslední době se setkávám s minimálními ohlasy na příspěvky a to mě mrzí. Omlouvám se...
 
P.S. Všimly jste si na mně nějaké změny? :)
 
 
 
 
 


 

  Crop top: H&M, Shorts: 2ndhand

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Máš blond melír v ofině? :):D
  PS: sluší ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Ono bohužel trvá, než si lidé zvyknou na blog pravidelně chodit a sledovat, dej tomu čas :) Například já jsem pravidelný čtenář, na každý článek se těším, Tvůj blog jsem si za krátkou dobu hodně oblíbila a Ty,jako autorka jsi mi hrozně sympatická :-)) Takže hlavu vzhůru, máš boží blog, styl a vůbec!
  a co se týká změny..máš obarvené vlásky, že? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuju, tohle pro mě opravdu moc znamená! :)) A ano, mám melír ;)

   Vymazat
 3. Super fotky, ty šortky jsou totálně boží :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, ty jsi fakt mega!♥ hrozně ti to sluší a tvůj blog totálně zbožňuju! ale rozumím ti, já jsem dřív mívala dokonce kolem 30ti komentářů, ale protože jsem přes školní rok neměla na blog moc čas, jsem teď ráda když jich mám aspoň 10.. a to se blogu věnuju už skoro dva roky.. ale to nevadí, prostě jen foť a přispívej, buď šťastná, my budem šťastní a všechno půjde :)
  ps: ty drdůlky taky docela často nosím tak už se těším až se někde v Olomouci takhle potkáme :DDDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach já ti tak strašně moc děkuju za všechny ty komplimenty a podporu. Jsi skvělá! :)

   Vymazat

Blog Archive

Translate