DENIM OBSESSION

10:00

Denim mě snad nikdy nepřestane bavit! Přiznávám, že už je konkrétně na tuhle kombinaci trochu chadno, ale vždycky si můžete pohrát s vrstvením, tričko s krátkým rukávem vyměnit za huňatý svetr a tenisky za kotníčkový boty. Hlavně abyste se cítili dobře! :)
// I'll never get tired of denim. I have to admit that it may be a bit too chilly to wear this exact combination, but you can always play around with layering or change T-shirt for fluffy jumper and sneakers for ankle boots. The main thing is to feel nice and cosy! :)

Mimochodem, můj život zase začíná nabírat nějaký obrátky. Ne že by byl doteď nudnej, to rozhodně ne. Já jsem prostě člověk, co rychle spadne do stereotypu a potřebuje, aby se v jeho životě pořád něco dělo a nejlépe, aby nebyl dlouho na jednom místě. Na příští týden mám proto naplánovaný(zatím dva výlety). Jeden tak trochu "pracovní" opět do Edinburghu a hned den na to letím do Dublinu., kde jsem ještě nikdy nebyla a moc těším.
// By the way, my life is getting a bit more exciting again haha. Not that it has been boring or so, but I'm just that kind of person who doesn't like stereotipical life and prefer not to stay at one place for too long. That's why I have two( so far) trips planned for the next week. The first one to Edinburgh is kind of  "working" one. The following trip is to Dublin where I've never been before and I'm actually so excited to go there.


 Sneakers - Adidas
Jeans - New Look
Denim Jacket - Vintage Levis

You Might Also Like

0 komentářů

Blog Archive

Translate